Корзина
40 отзывов
SunPower - сделано с умом! Светодиодные системы, электрическое отопление и солнечная э/э
 • SunPower
 • Новости
 • Як отримати фінансування для проектів по енергоефективності

Як отримати фінансування для проектів по енергоефективності

Заявку на фінансування за програмою UKEEP може подати мале, середнє чи велике підприємство приватного сектору економіки. Проект повинен стосуватися енергоспоживання або використання відновлювальних джерел енергії для власних потреб.

03.09.14

Більшість українських приватних організацій мають потребу підготувати та впровадити на своєму підприємстві реконструкції в таких напрямках:
- застосувати енергоефективніше обладнання для існуючого виробництва та для розширення потужностей;
- встановити доступне та економне обладнання, котре працює на відновлювальній енергії;
- провести аналіз енергоспоживання своїх будівель та впровадити механізми економії плати за енергоресурси. 

Реалізація таких проектів вимагає додаткових коштів та хорошої технічної підтримки. Для суттєвого пришвидшення реалізації планів модернізації енергоефективності в Україні можна скористатися із співпраці з програмою UKEEP. Ця програма надає незалежну технічну консалтингову підтримку за участю міжнародних та місцевих експертів. Фінансування підтримується Австрійським Федеральним Міністерством Фінансів. 

Заявку на фінансування за програмою UKEEP може подати мале, середнє чи велике підприємство приватного сектору економіки. Проект повинен стосуватися енергоспоживання або використання відновлювальних джерел енергії для власних потреб.
    
UKEEP залучає консультантів, експертів для проведення енергоаналізу і оцінки енергоефективності. Для кожного проекту проводиться комплексна оцінка для розрахунку прибутку і терміну окупності інвестиції. Така оцінка допомагає впевнено досягнути поставлених завдань з економії енергоресурсів і полегшує процес видачі кредиту.
    
Програма UKEEP проводить безплатний енергоаналіз для підприємств. Для цього залучаються міжнародні та місцеві експерти, котрі знають відповідну галузь промисловості. Підприємство отримує звіт про актуальний стан енергоспоживання і перелік заходів для енергозбереження, де вказано техніко-економічну оцінку та приведено порівняльний аналіз. Може бути проведений тренінг з енергоменеджменту для працівників підприємства.     

Для кожного українського підприємства основою конкурентоспроможності стає підвищення енергоефективності через те, що ціни на енергоресурси постійно ростуть. Тому кредит для впровадження енергозбереження варто розглядати як інвестицію в прибуток, а не як витрати.
    
На даний час UKEEP працює в Україні з банками-партнерами: Райффайзен Банк Аваль, Укрексімбанк і МегаБанк.

Другие новости
 • 02.02.18 Коммерческое предложение бизнесу
  Коммерческое предложение бизнесу

  Благодаря растущему спросу на экологическую безопасность и энергоэффективность, а также новым световым технологиям и европейскому уровню качества, современные производства переходят на светодиодное освещение.

  Полная версия новости
 • 17.01.18 Мы продаем не цену
  Мы продаем не цену

  Мы продаем не цену, а яркость Ваших товаров на полке – это дает до 30% роста продаж. Мы продаем не офисное освещение, а здоровье глаз и трудоспособность Ваших сотрудников. Мы продаем не просто товар, а сервис о проектирования до монтажа "под...

  Полная версия новости
Контакты
 • Телефон:
  +380442233683
  +380990349925
  +380963179601
  +380631873176
 • Контактное лицо:
  Любой свободный менеджер ;)
 • Адрес:
  проспект Георгия Гонгадзе, 4, кв.52, Киев, Украина
 • Email:
  pr.sunpower@gmail.com
 • Skype:
  yustas.cos
Карта